SHFAQET PROVOKUESE/ Eni i çmend të gjithë me këtë pozë, shihni ç’i thotë Genci publikisht (FOTO) – AlpeGossip
SHFAQET PROVOKUESE/ Eni i çmend të gjithë me këtë pozë, shihni ç’i thotë Genci publikisht (FOTO)

SHFAQET PROVOKUESE/ Eni i çmend të gjithë me këtë pozë, shihni ç’i thotë Genci publikisht (FOTO)

Lidhja Eni Koçit dhe Genc Prelvukajt mbetet një ndër lidhjet më të komentuara të showbizit e sidomos tani që çifti e ka konfirmuar dhe e ka shprehur hapur dashurinë.

Ndërkohë përpos jetës private, dyshja vazhdon të sjellë për publikun projekte të reja që pëlqehen shumë nga publiku e gjithashtu janë shumë aktiv në rrjete sociale.

Ditën e sotme e ka tërhequr vëmendjen foto e fundit e Enit e cila shfaqet shumëprovokuese e veshur me një fustan nate teksa nxjerr në pah trupin.

Mes komplimentave të shumta për Enin, ka rënë në sy ai i Gencit i cili i komenton një trëndafil.