THJESHTË DHE SHUMË STIL/ Këto janë veshjet që ju duhen patjetër në garderobën tuaj – AlpeGossip
THJESHTË DHE SHUMË STIL/ Këto janë veshjet që ju duhen patjetër në garderobën tuaj

THJESHTË DHE SHUMË STIL/ Këto janë veshjet që ju duhen patjetër në garderobën tuaj

Luhatjet e motit na bëjnë edhe më konfuzë kur bëhet fjalë tek pyetja “Çfarë të vesh sot?”. Prandaj, disa ide për veshje nuk janë asnjëherë tepër. Më poshtë, gjeni 10 kombinime të këtij sezoni, duke përdorur disa prej trendeve më të shpeshta të vjeshtës, pranverës dhe verës!

Fund (ose set) me kuadrate + Çizme të gjata

Fundjavë: 10 veshje të thjeshta, por me shumë stil!

Fustan oversize + Sandale të sheshta

Fundjavë: 10 veshje të thjeshta, por me shumë stil!

Tonet neutrale të ngjyrës jeshile

Fundjavë: 10 veshje të thjeshta, por me shumë stil!

Pantallona serioze + Jelek me kuadrate

Fundjavë: 10 veshje të thjeshta, por me shumë stil!

Fund xhins + Xhaketë me kuadrate

Fundjavë: 10 veshje të thjeshta, por me shumë stil!

Gjithçka xhins!

Fundjavë: 10 veshje të thjeshta, por me shumë stil!

Pantallona streç/elastike pas trupi + bluzë e ngushtë pas trupi

Fundjavë: 10 veshje të thjeshta, por me shumë stil!

Kombinimi: Gjithçka e bardhë!

Fundjavë: 10 veshje të thjeshta, por me shumë stil!

Jumpsuit me ngjyra të ndezura + bluzë

Fundjavë: 10 veshje të thjeshta, por me shumë stil!

Xhinset “tub” + Xhaketë lëkure

Fundjavë: 10 veshje të thjeshta, por me shumë stil!

Burimi: Who What Wear