ANDI LË PAS HISTORINË ME MELISËN/ Ish-konkurrenti i “Për’puthen” në një lidhje të re? – AlpeGossip
ANDI LË PAS HISTORINË ME MELISËN/ Ish-konkurrenti i “Për’puthen” në një lidhje të re?

ANDI LË PAS HISTORINË ME MELISËN/ Ish-konkurrenti i “Për’puthen” në një lidhje të re?

Çifti i vetëm i “Për’puthen” Andi Shehi dhe Melisa Lleshi i dhanë fund lidhjes para pak kohësh duke u bërë qendra e vëmendjes.

Dhe tani duket se ka ardhur koha që Andi të ecë para dhe të hap derën për njohje të reja.

Në “Instastory” ai ka publikuar një foto në makinë por vëmendjen e mori një detaji që dyshojmë që Andit t’i ketë shpëtuar.

Në foto shihet se të krahu i tij është dora e një vajze, e cila mund të jetë e dashura e tij.

Kjo vjen pak pasi Melisa i është bashkuar një trendi viral në TikTok, duke realizuar një video që *zakonidsht* bëhet nga çiftet me këngët “STFU” të Digga D. Trendi konsiston që teksa vajza sinkronizon buzët me refrenin e këngës, djali bëhet pjesë e videos vetëm me dorën e tij. Ja:

Dhe ndjekësit në sektorin e komenteve janë të bindur se ajo ka nisur një lidhje të re. “Andi u largua nga bota”- shkruan dikush. Një tjetër komenton: “Po, ti meriton më shumë.” Të tjerë pyesin se kush është ai djalit. Megjithatë ende nuk ka asnjë reagim nga Melisa dhe nuk mund të themi me siguri nëse djali në fjalë është i dashuri i saj.