SHPËRTHEN KEQ / Eni Çobani: Nëse nuk e ke degjuar me veshet e tu, mos shpik me… (FOTO) – AlpeGossip
SHPËRTHEN KEQ / Eni Çobani: Nëse nuk e ke degjuar me veshet e tu, mos shpik me… (FOTO)

SHPËRTHEN KEQ / Eni Çobani: Nëse nuk e ke degjuar me veshet e tu, mos shpik me… (FOTO)

Juristja e njohur Eni Çobani nëpërmjet një postimi në profilin e saj, është shprehur mjaft e irrituar.

“Nese nuk e ke degjuar me veshet e tu ose nuk e ke pare me syte e tu mos shpik me mendjen tende te vogel dhe mos shperndaj me gojen tende te madhe”, ka shkruar juristja.

Nuk dihet ende se për kë i ka këto fjalë Eni, por reagimi ka qenë shumë i fortë.