DO TI ADHURONI/ Shihni trendet që do jenë “must” në sezonin e pranverës dhe verës (FOTO) – AlpeGossip
DO TI ADHURONI/ Shihni trendet që do jenë “must” në sezonin e pranverës dhe verës (FOTO)

DO TI ADHURONI/ Shihni trendet që do jenë “must” në sezonin e pranverës dhe verës (FOTO)

Pranvera 2018 është e gjitha në lidhje me ngjyrëne një  trëndafili njëmijëvjeçare dhe çantën që e mohove gjithë jetën.  Trendi i ardhshëm nuk do ketë shumë nryshim nga ky që lamë pas ,pasi do jemi po te ato ngjyra dhe materiale.

Rëndësi më të madhe duhet tu kushtohet prerjeve dhe kombinimeve në mënyrë që të dukeni gjithmonë fashiomn dhe pa e tepruar.

Ne ju njohim me tendencat më të mëdha për sezonine verës dhe pranverës ,prandaj goca keni kohë për të përgatitur veshjet më “must” të garderobës.

 

 

/AlpeNews.al