SHKËLZEN BERISHA PUBLIKON FOTON NGA DASMA/ Armina Mevlani ka diçka për t’i thënë – AlpeGossip
SHKËLZEN BERISHA PUBLIKON FOTON NGA DASMA/ Armina Mevlani ka diçka për t’i thënë

SHKËLZEN BERISHA PUBLIKON FOTON NGA DASMA/ Armina Mevlani ka diçka për t’i thënë

Pak ditë më parë, Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë. Teksa blogerja e njohur ka ndarë herë pas here fotografi nga dita e tyre e madhe, Shkëlzeni kishte qëndruar në heshtje.

Por së fundmi, djali i ish-kryeministrit, Sali Berisha, ka postuar imazhet e para nga dasma e tyre madhështore. Shkëlzeni ka postuar foto nga momente të ndryshme të dasmës, e nuk ka munguar ajo familjarja, ku shfaqet së bashku me babain dhe nënën.

Shkëlzen Berisha poston fotot e para nga dasma, Armina Mevlani ka

Ai ka vendosur që të mos shkruaj ndonjë dedikim bashkëngjitur me pozat, por menjëherë ka marrë vëmendje komenti që ka lënë bashkëshortja e tij.

“Dita më e bukur. Të dua”, ka shkruar Armina në fotot që kanë marrë shumë pëlqime dhe urime.

 

Shkëlzen Berisha poston fotot e para nga dasma, Armina Mevlani ka

Shkëlzen Berisha poston fotot e para nga dasma, Armina Mevlani ka

Shkëlzen Berisha poston fotot e para nga dasma, Armina Mevlani ka