VELINA E ”STOP” FESTON DITËLINDJEN/ Saimiri dhe Genti e surprizojnë live në emision – AlpeGossip
VELINA E ”STOP” FESTON DITËLINDJEN/ Saimiri dhe Genti e surprizojnë live në emision

VELINA E ”STOP” FESTON DITËLINDJEN/ Saimiri dhe Genti e surprizojnë live në emision

Velina e emisionit “Stop”, Oni Shkjau feston ditëlindjen dhe mbush 20 vjeç. Bukuroshja u surprizua nga Saimiri dhe Genti të cilët gjatë emisionit zbuluan se Oni kishte ditëlindjen dhe në studio erdhi një tortë dhe një arush me lule për velinën.

“Këtu e 20 vjet më parë lindi një vajzë që kush e mendonte se do të ishte kaq e bukur para kamerave”, u shpreh Saimiri. “…se ta shihni live qyqa mi non”, shtoi moderatori me humor teksa më pas i uroi të bëhet edhe 100 vjeç. Oni e emocionuar i falenderoi për surprizën.