“JEMI SHUMË TË…”/ Moderatorja Jonida Shehu ndan këto momente pranë Kristalit të saj (FOTO) – AlpeGossip
“JEMI SHUMË TË…”/ Moderatorja Jonida Shehu ndan këto momente pranë Kristalit të saj (FOTO)

“JEMI SHUMË TË…”/ Moderatorja Jonida Shehu ndan këto momente pranë Kristalit të saj (FOTO)

Ditët më të bukura të kësaj vere duket se moderatorja e njohur, Jonida Shehu i ka kaluar së bashku me vogëlushen e saj, më të cilën ka ndarë poza në vende të ndryshme.

Edhe pak minuta më parë, Jonida ka publikuar disa ‘selfie’ me vajzën dhe duket se kur vjen puna tek fotot nuk mund ta shkrepin të duhurën kur është momenti ideal.
“Jemi shumë të sinkronizuara për ‘selfie’”, ka shkruar Shehu krah postimit shoqëruar me disa emoji të qeshurash.
Miqtë e Jonidës e kanë komplimentuar menjëherë për këto foto, ndërsa të tjerë kanë pohuar se të dyja vajzat e kanë ngjyrën e syve shumë të bukur.
Kujtojmë se kohët e fundit Shehu ka ndarë mjaft kohë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, madje disa ditë më parë ajo iu përgjigj pyetjeve të ndryshme të tyre, duke pohuar se nëse do të mundte të ndërronte karrierë do të ishte një avokate tashmë./revistawho.com