Françeska e ‘Big Brother’ ndahet nga i dashuri biznesmen. Arsyeja? Mësojeni tani (FOTO) – AlpeGossip
Françeska e ‘Big Brother’ ndahet nga i dashuri biznesmen. Arsyeja? Mësojeni tani (FOTO)

Françeska e ‘Big Brother’ ndahet nga i dashuri biznesmen. Arsyeja? Mësojeni tani (FOTO)

Françeska Jaçe prej disa kohësh u përfol tej mase për një lidhje me biznesmenin, Andi Geci. Edhe pse asnjëri prej tyre nuk e kanë konfirmuar lidhjen, ata mundën të fshihen nga media. Pak kohë më parë paparacët publikuan në rrjet një foto të dyshes duke bërë vërtetuar kështu lidhjen e biznesmenit të njohur dhe modeles. Madje ata shpesh herë na bënin të dyshonim për këtë lidhje me anë të postimeve në rrjete sociale.

Por si duket kësaj romance i ka ardhur fundi. Burime pranë çiftit konfirmuan për Blitz.al se ata janë ndarë dhe tani vazhdojnë të ruajnë marrëdhënie të mirë miqësore. Do pyesni ju: Cili ka qenë shkaku? Besojeni apo jo burimet tregojnë se ishte: mos përputhje karakteri.