KREJT PAPRITUR/ Këtë bluzë “të mërzitshme” po e veshin të gjitha – AlpeGossip
KREJT PAPRITUR/ Këtë bluzë “të mërzitshme” po e veshin të gjitha

KREJT PAPRITUR/ Këtë bluzë “të mërzitshme” po e veshin të gjitha

E kemi fjalën për pulovrën me vija që po e shihni kudo! Pulovra klasike në dukje “e mërzitshme” mund të kombinohet me gjithçka dhe duket po njësoj chic dhe elegante.

Pulovra me vija është nga ato elemente që do të jetë gjithmonë në modë, prandaj është kohë perfekte për t’u frymëzuar se si ta vishni.

Hedhur krahëve sipër një këmishe klasike të bardhë

Krejt papritur, këtë bluzë 'të mërzitshme' po

Me një xhaketë sipër

Krejt papritur, këtë bluzë 'të mërzitshme' po

Xhinse blu dhe jeni gati

Krejt papritur, këtë bluzë 'të mërzitshme' po

Për në darkë: pantallona lëkure + rrip+ aksesorë

Krejt papritur, këtë bluzë 'të mërzitshme' po

Pantallonat klasike s’të zhgënjejnë kurrë

Krejt papritur, këtë bluzë 'të mërzitshme' po

Një golf me vija, syze dhe xhinse

Krejt papritur, këtë bluzë 'të mërzitshme' po

Kambale, streçe lëkure dhe mos harroni syze

Krejt papritur, këtë bluzë 'të mërzitshme' po

Fundi dhe çizmet nëse doni të dukeni edhe më stil

Krejt papritur, këtë bluzë 'të mërzitshme' po

Burimi: Who What Wear