PO FESTONTE DITËLINDJEN/ Ish- banorja e ”Big Brother” merr propozimin për martesë (FOTO) – AlpeGossip
PO FESTONTE DITËLINDJEN/ Ish- banorja e ”Big Brother” merr propozimin për martesë (FOTO)

PO FESTONTE DITËLINDJEN/ Ish- banorja e ”Big Brother” merr propozimin për martesë (FOTO)

Ish banorja e Big Brother, Xheni Mhillaj, që pas mbarimit të reality showt ka qenë shumë e komentuar për jetën e saj private sidomos për lidhjen dhe më pas ndarjen e saj nga Bernardi.

Para disa ditësh, Xheni zbuloi se e ka lënë në të shkuarën historinë me të dhe që tashmë është në një lidhje të re. Ajo tregoi se partneri i ri është shqiptar por nuk ia zbuloi identitetin.

Ditën e djeshme, Xheni ka festuarin 24 vjetorin dhe ajo së bashku me të dashurin kanë kaluar një darkë romantike nën dritën e qirinjëvë. Ai i ka dhuruar asaj një numër të madh trëndafilash të kuq por surpriza e vërtetë ka qenë propozimi për martesë, të cilit ajo i është përgjigjur me ‘Po’.

Në fotografitë e ndara në profilin e saj të Instagramit, Xheni ka zbuluar unazën e fejesën. Nëse më parë ekzistonin dyshime, tani është e sigurt që historia e saj me Berndardin ka marrë fund dheXheni ka vazhduar jetën e saj dhe është në prag martese.