GJOKS BOMBASTIK/ Armina Mevlani tepër SEKSI në fotot e fundit - AlpeGossip
GJOKS BOMBASTIK/ Armina Mevlani tepër SEKSI në fotot e fundit

GJOKS BOMBASTIK/ Armina Mevlani tepër SEKSI në fotot e fundit

Armina Mevlani dallohet për stilin e saj të veçant, blogeria e ka deklaruar se gjithmonë inspirohet nga modae viteve 90.

Blogeria di të jetë gjithmonë në qëndër të vëmendjes dhe jo vetëm për faktin se është e dashura e Shkëlzen Berishës, por stili i saj unik bën të shkruhet në çdo media.

Ajo shihet shumë aktive në rrjetet sociale dhe fotot që poston kthehen në isnpirim për femrat e thjeshta që adhurojnë modën.

Fotot e fundit që Armina ka publikuar shfaqet shum seksi dhe joshëse, me një palë bikini leopardi të viteve 90 blogeria ekspozon gjoksin   më shumë seç duhet.