Nuk i lë GAFAT/ Besi “VË NËN KTHETRA” personazhin më të dashur: “Largohu nga…” (FOTO) – AlpeGossip
Nuk i lë GAFAT/ Besi “VË NËN KTHETRA” personazhin më të dashur: “Largohu nga…” (FOTO)

Nuk i lë GAFAT/ Besi “VË NËN KTHETRA” personazhin më të dashur: “Largohu nga…” (FOTO)

Në skenën shqiptare, ai njihet si një prej aktorëve më të mirë të humorit. Por Besart Kallaku nuk i lë improvizimet e tij komike edhe jashtë skenës.

Së fundmi Besi nuk ka nguruar të tregoj sërisht bëmën  e radhës duke i postuar një foto personit më të dashur i cili është duke komunikuar me telefonë por ajo çfarë të bie në sy është komenti i Besit: “Largohu pak nga ekrani o Ije ” shkruani aktori.

Ai e ka kthyer në personazh Ijen e tij, që në fakt është gjyshja dhe që nipi i famshëm e ka bërë edhe atë po aq të njohur. /AlpeNews.al