PREJ VITESH CILËSOHEN SEKSBOMBA/ Kush është TRESHJA e bukurosheve që mahnisin me format e tyre – AlpeGossip
PREJ VITESH CILËSOHEN SEKSBOMBA/ Kush është TRESHJA e bukurosheve që mahnisin me format e tyre

PREJ VITESH CILËSOHEN SEKSBOMBA/ Kush është TRESHJA e bukurosheve që mahnisin me format e tyre

Tre emrat e ekranit, Kim Kardashian, Anastasya Kvitko dhe Emily Sears ndër vite kanë mahnit nji numër të madh ndjekësish me paraqitjet e tyre skenike.

Të tria posedojnë linja perfekte trupore, ndërsa në media janë cilësuar si konkurrente të njëra –tjetrës sa u përket te pasmeve të mëdhaja.

Në llogaritë e tyre në Instaram kanë shumë fansa të cilët me vëmendje analizojnë fotografitë e publikuara me të cilat po provokojnë gjithnjë e ma shumë me kalimin e viteve.

Në vazhdim ju sjellim disa prej tyre, me të cilat kanë marrë vëmendjen e të gjithëve ndër vite.