A ËSHTË NË LIDHJE ME MOTRËN E LOREDANËS?! Reperi shqiptar i ÇUDIT të gjithë me përgjigjen e tij! (FOTO) – AlpeGossip
A ËSHTË NË LIDHJE ME MOTRËN E LOREDANËS?! Reperi shqiptar i ÇUDIT të gjithë me përgjigjen e tij! (FOTO)

A ËSHTË NË LIDHJE ME MOTRËN E LOREDANËS?! Reperi shqiptar i ÇUDIT të gjithë me përgjigjen e tij! (FOTO)

Prej kohësh në mediat rozë është përfolur për një lidhje midis Gent Fatalit dhe motrës së Loredanës, e quajtur Rozafa. Reperi në intervistat e shumta e ka mohuar këtë lidhje dhe me të qeshur gjithmonë ka ironizuar se ata kanë qenë vetëm kushërinj, por më pas çifti në fjalë janë dorëzuar pasi kanë publikuar foto së bashku.

jamjs.png

 

Së fundmi Genti ishte i ftuar në “Mirage” dhe sigurisht nuk mund t’i shpëtonte pyetjes nëse është në një lidhje apo jo dhe se çfarë fshihet pas fotografive me vajzën që u tha se është e dashura e tij.

Pasi tha se kënga “Ma Jolie” është burim i brendshëm i tij, ai habiti kur iu përgjigj “Jam, s’jam” pyetjes për romancën me motrën e Loredanës.

gent.jpg

 

Sidoqoftë ata duken një çift shumë simpatik!