HODHËN PAS TRADHËTINË/ Kur do të martohet Khloe Kardashian me Tristan Thompson? – AlpeGossip
HODHËN PAS TRADHËTINË/ Kur do të martohet Khloe Kardashian me Tristan Thompson?

HODHËN PAS TRADHËTINË/ Kur do të martohet Khloe Kardashian me Tristan Thompson?

Khloe Kardashian vendosi të hidhte pas krahëve tradhtinë e Tristan Thompson dhe të vazhdonte jetën me të, sikur nuk kishte ndodhur asgjë.

Kështu që të gjithë pyesim se kur do të martohen? Na vjen keq t’ju zhgënjejmë, por as nuk është në planet e çiftit.

“Khloe dhe Tristan po fokusohen në atë që është më e mira për vajzën True. Ata nuk kanë në plan të fejohen së shpejti. Tristan po përpiqet me çdo gjë që mundet për të rifituar besimin”, u shpreh një burim për “US Weekly”.

Nga ana tjetër burimi thotë se, Khloe kalon më shumë kohë në Los Angeles, sepse ka familjen dhe më shumë mbështetje.