“TREGO DHE P*RDHËN PFF”/ Pas ofendimeve të ndjekëses Aulona Musta i kthehet keq: U bëre… – AlpeGossip
“TREGO DHE P*RDHËN PFF”/ Pas ofendimeve të ndjekëses Aulona Musta i kthehet keq: U bëre…

“TREGO DHE P*RDHËN PFF”/ Pas ofendimeve të ndjekëses Aulona Musta i kthehet keq: U bëre…

Moderatorja e njohur Aulona Musta vazhdon akoma me betejat me ndjekësit duke replikuar në çdo koment negative.

Ditën e djeshme ajo ka ndarë një ngjarje të jetës si nënë ku duket se po festonte  faktin që e bija tani  fle vetëm dhe kjo gjë duket se ka irrituar disa fansa.

“Deri ku do vazhdoni me kështu komentesh se na hoqët petllën o vipa të vetshpallur. Jo po del këtu dhe trego edhe p*rdhën kur e bën” pas këtij komenti Aulona Nuk ka përtuar ti kthej një përgjigje epike:

“U bëre nënë ti ? Apo akoma?  Se muhabetet mes nënash po bënim këtu”.