DO TË SHKRIHENI SË QESHURI!/ Ja kush është “shënjestra” e re e Olti Currit (FOTO) – AlpeGossip
DO TË SHKRIHENI SË QESHURI!/ Ja kush është “shënjestra” e re e Olti Currit (FOTO)

DO TË SHKRIHENI SË QESHURI!/ Ja kush është “shënjestra” e re e Olti Currit (FOTO)

Thumi i ri i rradhës nga Olti Curri shkon për Chiara Ferragnin

Kësaj here me të drejtë ai ironizon postimin e blogeres së njohur italiane.

Ajo shfaqet duke ngrënë një copë picë ndërkohë që pjata duket e paprekur fare.

“Vetëm Chiara Ferragni ha picë dhe ajo riformohet e rrumbullakët direkt… ky është fat” , shkruan ai.

Kujdes vajza! Pasi asgjë nuk i shpëton syrit të Oltit…