DJALË APO VAJZË? Rozana Radi flet për herë të parë për pritjen e ëmbël (FOTO) – AlpeGossip
DJALË APO VAJZË? Rozana Radi flet për herë të parë për pritjen e ëmbël (FOTO)

DJALË APO VAJZË? Rozana Radi flet për herë të parë për pritjen e ëmbël (FOTO)

Shumë e ndjekur në rrjetin social Instagram, së fundmi këngëtarja Rozana Radi i është përgjigjur pyetjeve kurioze të ndjekësve si dhe ka rrëfyer si rrallëherë mendimet e saj të sinqerta në lidhje me pritjen e një fëmije.
E pyetur nga një ndjekës nëse dëshiron që fëmija i saj i parë të jetë djalë apo vajzë, Rozana ka treguar se këtë dëshiron t’ja lërë në dorë Zotit.

“Janë punët e Zotit, nuk kam patur kurrë preferenca tek gjinia e të vegjëlve.”- ka rrëfyer ajo.