I KISHTE FSHEHUR/ Këngëtaren e njohur nuk e kishim parë kurrë kështu… (FOTO) – AlpeGossip
I KISHTE FSHEHUR/ Këngëtaren e njohur nuk e kishim parë kurrë kështu… (FOTO)

I KISHTE FSHEHUR/ Këngëtaren e njohur nuk e kishim parë kurrë kështu… (FOTO)

Këngëtarja e grupit Little Mix, dhe ish- e ejuara e Zayn Malik, Perrie Edwards ka postuar në Instagram këtë foto ku duket shumë ndryshe nga ajo që jemi mësuar t’a shihnim më parë.

Deri më tani nuk e kishim pare kurrë këngëtaren totalisht pa make up dhe me quka. Ajo duket me të vërtetë kaq e bukur dhe e veçantë sa të gjithë ndjekësit e saj në Instagram shkruajnë se nuk e kuptojnë përse ajo vendos make up për t’i fshehur qukat e saj.

“Gjatë fëmijërisë kam qenë gjithmonë e pasigurt për qukat në fytyrën time. Gjatë dy viteve të fundit kam filluar t’i pranoj dhe nuk ndiej se duhet t’i fsheh më. Përqafoni individualitetin tuaj. Duajeni atë që doni pa u shqetësuar për gjykimet,” ka shkruar ajo.

Mund të themi se vetëbesimi që Perrie ka krijuar është me të vërtetë për tu admiruar dhe nje model që duhet ndjekur!