NATA E BARDHË NË TIRANË/ Ja artistët që do të ndezin sheshin “Skënderbej” (FOTO) – AlpeGossip
NATA E BARDHË NË TIRANË/ Ja artistët që do të ndezin sheshin “Skënderbej” (FOTO)

NATA E BARDHË NË TIRANË/ Ja artistët që do të ndezin sheshin “Skënderbej” (FOTO)

Siç është bërë tashmë traditë, sot më 29 Nëntor do të mbahet Nata e Bardhë në Tiranë. Përmes një postimi në Instagram, kryetari i Bashkisë ka bërë me dije emrat e artistëve që do të ndezin skenën.

“Muzikantët më të mirë 🎶 dhe fishekzjarre spektakolare sonte.” – shkruaj Veliaj.

Erik Lloshi

Vesa Luma

Elhaida Dani

Aurela Gaçe

Koncerti do të nisë në orën 19:30 pranë sheshit “Skënderbej”.