Gent Zenelaj i tregon vajzës përrallën e "Kësulëkuqe" në versionin më komik që kemi dëgjuar (VIDEO) - AlpeGossip
Gent Zenelaj i tregon vajzës përrallën e “Kësulëkuqe” në versionin më komik që kemi dëgjuar (VIDEO)

Gent Zenelaj i tregon vajzës përrallën e “Kësulëkuqe” në versionin më komik që kemi dëgjuar (VIDEO)

Me djalin bën aventura në det. Bëjnë not, zhytje dhe peshkim, kurse me vajzën tregojnë përralla. Gent Zenelaj ka nisur pushimet me familjen dhe një copëz nga dita e sotme e kanë ndarë me të gjithë në rrjete sociale. Aria e vogël, vajza e tij nuk pret darkën për të kërkuar përrallën nga babi i saj.

Dhe babi Genti që është aktor di si ta bëjë Arian kaçurrelse të shkrihet gazit e të qeshë bashkë me të. Po edhe ajo di se kujt t`ia kërkojë një përrallë. Babi ia shndërron në komedi dhe kjo e bën më interesante akoma përrallën.