E dashura e tij publikon këtë foto ku duket shumë “HOT”, MALUMA e thërret ashtu siç çdo femër do donte (FOTO) – AlpeGossip
E dashura e tij publikon këtë foto ku duket shumë “HOT”, MALUMA e thërret ashtu siç çdo femër do donte (FOTO)

E dashura e tij publikon këtë foto ku duket shumë “HOT”, MALUMA e thërret ashtu siç çdo femër do donte (FOTO)

Goca mos u mërzisni, Maluma ka sy vetëm për të dashurën e tij!

Të gjithë mendonin se është single madje kishte edhe nga ata që mendonin se Maluma është gay, por rezultoi krejt e kundërta. Para pak javësh Maluma i prezantoi të gjithë botës të dashurën e tij dhe është me të vërtetë shumë seksi.

Ajo quhet Natalia dhe mesa duket do e shohim shpesh në fotot e Malumës, në mos krah këngëtarit, do e shohim në komentet e fotove të tij.

E kemi parë shpesh herë t’i bëjë deklarata dashurie Malumës në fotot që ai poston, por së fundmi edhe Maluma do t’i tregojë të gjithëve se Natalia është e tij. Në një foto të postuar nga kjo e fundit në Instagram, Maluma i ka shkruar “MAMACITA”, një fjalë latine që tingëllon shumë bukur kur meshkujt e dëgjojnë nga të dashurat e tyre.