Ndryshim total: S’do tu besoni syve me pamjen e re të Lorik Canës: Mbedh flokët, vendos… (FOTO) – AlpeGossip
Ndryshim total: S’do tu besoni syve me pamjen e re të Lorik Canës: Mbedh flokët, vendos… (FOTO)

Ndryshim total: S’do tu besoni syve me pamjen e re të Lorik Canës: Mbedh flokët, vendos… (FOTO)

Prej disa kohësh, futbollisti i mirënjohur shqiptar, Lorik Cana, është zhvendosur në Itali, ku po jeton me bashkëshorten e tij me origjinë italiane, Monica.

Ai qëndron herë pas here aktiv në profilin e tij në Instagram dhe një postim të fundit ka lajmëruar fansat se është kthyer këto ditë në Prishtinë. Mirëpo, ajo që të gjithë i habiti është pamja e re e Lorikut.

Ai shfaqet në Instastory me karfica e fjongo ngjyrë rozë në kokë, me të cilat ka mbledhur flokët, duke pësuar një ndryshim total në pamje.

“Stil i ri flokësh për dajën”- ka shkruar futbollisti, duke lënë të kuptohet se ka qenë një fëmijë që ka eksperimentuar me lookun e tij.