“KËRCET SHERRI”/ I thotë “S’dua”, Renato Mekolli përplaset me konkurrentin (VIDEO) – AlpeGossip
“KËRCET SHERRI”/ I thotë “S’dua”, Renato Mekolli përplaset me konkurrentin (VIDEO)

“KËRCET SHERRI”/ I thotë “S’dua”, Renato Mekolli përplaset me konkurrentin (VIDEO)

Renato Mekolli është përplasur keq me njërin prej konkurrentëve mbrëmjen e sotme pasi ky i fundit i ktheu fjalën. Konkurrenti kishte harruar pa pastruar karkalecat dhe Renato e urdhëron ta marrë tiganin e ta hedhë.

“S’dua”, ja kthen konkurrenti duke e kundërshtuar shefin e kuzhinës disa herë. Renato nxehet dhe e hedh tiganin me nerva.

“Dil përjashta shpejt, më thua mua s’dua ti”, dëgjohet të thotë Renato. Konkurrenti largohet dhe kthehet prapë duke i kërkuar të falur, por Renato i përgjigjet: “Dil përjashta dhe mos u fut më në kuzhinë, zhduku, më thua mua më fal, idiot”. Ndiqni videon.

Untitled from Vimeointv.al on Vimeo.