“TURP TË KESH”/ Agravohet marrëdhënia mes Beniadës dhe Monikës – AlpeGossip
“TURP TË KESH”/ Agravohet marrëdhënia mes Beniadës dhe Monikës

“TURP TË KESH”/ Agravohet marrëdhënia mes Beniadës dhe Monikës

Marrëdhënia mes Beniadës dhe Monikës është acaruar sërish pas diskutimeve të djeshme në shtëpinë e Big Brother Vip.

Në momentin kur të gjithë banorët kanë komentuar ngjarjet më të bujshme në shtëpi, Beniada i ka kërkuar Monikës të mos imitojë askënd. Të dyja kanë ngritur zërin, teksa Monika e ka pyetur se çfarë ka qenë duke bërë dhe i ka thënë kujdes gjithë kohës.

“Turp të kesh”, i është drejtuar pak më vonë Beniada e nervozuar Monikës.