NDODH E PAPRITURA NË “HELL’S KITCHEN”/ “Plas” keq sherri mes dy vajzave, goditen dhe ofendojnë njëra-tjetrën (VIDEO) – AlpeGossip
NDODH E PAPRITURA NË “HELL’S KITCHEN”/ “Plas” keq sherri mes dy vajzave, goditen dhe ofendojnë njëra-tjetrën (VIDEO)

NDODH E PAPRITURA NË “HELL’S KITCHEN”/ “Plas” keq sherri mes dy vajzave, goditen dhe ofendojnë njëra-tjetrën (VIDEO)

Një ngjarje aspak e hijshme ka ndodhur mes vajzave të “Hell’s kitchen” këtë të premte. Vajzat janë përleshur fizikisht, duke goditur e ofenduar njëra-tjetrën. “Ti ma hodhe, ti ma hodhe”-dëgjohet t’i thotë Joana Ergisës.
“Xhungël je rrit ti mi? Xhungël je rrit? –ia kthen Ergisa.
Më pas Joana përplaset fizikisht me Xhesin teksa vajzat e tjera mundohen t’i ndajnë.
“Nuk kemi pse të bëjmë skena dhe lojra të tilla sepse e para është e rrezikshme dhe e dyta nuk janë të hijshme”-tha Erkiada.
Se çfarë do ndodhë mes vajzave na mbetet të presim puntatën e rradhës, teksa“Hell’s kitchen” është drejt finales dhe situata po nxehet akoma më shumë mes konkurrentëve.

Kliko linkun për videon

https://www.instagram.com/p/CH08kpZHMEm/?utm_source=ig_web_copy_link