”TËRBON” INSTAGRAMIN ME POZAT SEKSI/ Oriola Marashi mburret për këtë detaj dhe “thumbon”…(FOTO) – AlpeGossip
”TËRBON” INSTAGRAMIN ME POZAT SEKSI/ Oriola Marashi mburret për këtë detaj dhe “thumbon”…(FOTO)

”TËRBON” INSTAGRAMIN ME POZAT SEKSI/ Oriola Marashi mburret për këtë detaj dhe “thumbon”…(FOTO)

Oriola Marashi është një ndër vajzat më provokuese të shoëbizit shqiptar, të cilën e kemi parë gjithmonë me veshje ekstravagante dhe mjaft seksi duke i lënë të gjithë me gojë hapur.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku poston foto e video të ndryshme nga përditshmëria dhe shpesh herë tërheq vëmendjen e të gjithëve me pozat e saj seksi.

Së fundmi Oriola ka kapur shifrën e 250 mijë ndjekësve në Instagram dhe këtë e festoi me një ëmbëlsirë në instastory ku në një pjatë ishte shkruar “250 k”. Por më pas Oriola ironizoi me një postim tjetër duke shkruar se i ka ndjekësit realë dhe jo fallso. Kë të ketë thumbuar vallë?