Ju ka shpëtuar ky detaj? Era Istrefi poston këtë foto ku duket si “YLL”, artisti i famshëm BOTËROR ka diçka për ti thënë (FOTO) – AlpeGossip
Ju ka shpëtuar ky detaj? Era Istrefi poston këtë foto ku duket si “YLL”, artisti i famshëm BOTËROR ka diçka për ti thënë (FOTO)

Ju ka shpëtuar ky detaj? Era Istrefi poston këtë foto ku duket si “YLL”, artisti i famshëm BOTËROR ka diçka për ti thënë (FOTO)

Epo tani Erën e njohin të gjithë, duhet të mësohemi me këto deklarata!

Era Istrefi s’do mund të na bënte më krenarë se kaq këtë verë. Këngëtarja kosovare shkroi historinë duke u bërë pjesë e këngës zyrtare të kampionatit botëror të futbollit i cili zhvillohet kësaj rradhe në Rusi.

Në këtë mënyrë, përmes artit dhe talentit të saj, Era u sigura që një copëz Kosovë të jetë e pranishme edhe në Rusi.

Ndoshta se keni vënë re, por Era është siguruar që një mesazh të koduar ta lërë edhe në veshje.

E veshur kaltërt, ngjyrë ari e bardh, identetin kosovar, Era e ka shpërfaqur më së miri përmes këtij detaji – kombinimit në veshje, foto të cilën e ka publikuar në Instagram.

Sigurisht që komentet ishin të shumta por një prej tyre ishte artisti me famë botërore Diplo i cili ka komentuar një emoji yll dhe një zemër, si për t’i treguar që është një “YLL” ashtu siç ju thamë në titull