REALIZOI SUPER HITIN ME TAYNËN/ Don Phenom ka disa fjalë për të (VIDEO) – AlpeGossip
REALIZOI SUPER HITIN ME TAYNËN/ Don Phenom ka disa fjalë për të (VIDEO)

REALIZOI SUPER HITIN ME TAYNËN/ Don Phenom ka disa fjalë për të (VIDEO)

Don Phenom është njëri nga reperët më të pëlqyer shqiptar.

Ai për publikun u bë më i njohur pas bashkëpunimit që bëri me këngëtaren Tayna në këngën “Columbiana”.

I ftuar në intervistë reperi zgjedh në mes emrave të skenës shqiptare e padyshim se flet edhe për këngëtaret e famshme.

Në mes Taynës dhe Rinës, reperi thotë disa fjalë për Taynën që mund t’i mësoni përmes videos së mëposhtme.

Ai gjithashtu solli edhe bashkëpunimin e radhës me Encën “Kujt po i han” por që klipi nuk është lancuar ende.