“BËNË NJË SY QORR DHE NJË VESH SHURDH”/ Njihuni me Vipa-t që falën tradhëtin për dashurinë (FOTO) – AlpeGossip
“BËNË NJË SY QORR DHE NJË VESH SHURDH”/ Njihuni me Vipa-t që falën tradhëtin për dashurinë (FOTO)

“BËNË NJË SY QORR DHE NJË VESH SHURDH”/ Njihuni me Vipa-t që falën tradhëtin për dashurinë (FOTO)

Nuk kanë qenë të pakta rastet kur personazhe të njohur të “showbiz-it” kanë tradhtuar. Historitë e tyre janë bërë publike dhe ndonëse opinioni thoshte të mos i falnin, partnerët e tyre ju dhanë edhe nga një shans tjetër duke bërë një sy qorr dhe një vesh shurdh.

Në këtë listë po ju tregojmë disa çifte të cilët pavarësisht tradhtive vendosën të vazhdojnë marrëdhënien dhe të vënë familjen të parën.

Stresi dhe Kejsi

 Agon Amiga dhe Egzona

Beyonce dhe Jay- z

Victoria Beckham dhe David Beckham

Cardi B dhe Offset

Khloe dhe Tristan

/AlpeNews.al