Prej vitesh të ndarë, Getoari bashkon nënën dhe babain – AlpeGossip
Prej vitesh të ndarë, Getoari bashkon nënën dhe babain

Prej vitesh të ndarë, Getoari bashkon nënën dhe babain

Në familjen e Getoar Selimit sot po festohet ditëlindja e vëllait të tij, Librit. Mbrëmë, Geti e ka uruar Liberianin nëpërmjet një fotografie të tij e sot janë mbledhur e gjithë familja për të festuar.

Në foton që GhettoGeasy e ka publikuar në Instagram shihet të gjithë së bashku, nëna e Getit, babai i tij, Liberiani, Marina dhe vetë reperi.
Kujtojmë babai i tyre, Ibra ka vite që është i ndarë nga zonja Florije, por ata kanë raporte të mira falë kontaktit të vazhdueshëm me fëmijët