E PAPRITUR/ Dalin provat se Meghani mund të jetë shtatzënë – AlpeGossip
E PAPRITUR/ Dalin provat se Meghani mund të jetë shtatzënë

E PAPRITUR/ Dalin provat se Meghani mund të jetë shtatzënë

A është Dukesha e Susexx- it vërtetë shtatëzënë?

Epo kështu mendojnë vetëm disa fansa të familjes mbretërore, raporton Closer. Teoria në fjalë thotë se Meghan ka qenë shtatëzënë që para dasme dhe këto janë detajet që e provojnë këtë:

​Meghan në ceremoninë e kurorëzimit dhe në festën e organizuar zgjodhi të vishte dy fustane të cilët nuk i puthiteshin pas trupit.

Madje diçka të ngjashme veshi edhe në ditëlindjen e Princit Charles, që në fakt ishte dalja e parë e saj në publik me titullin dukeshë.

Pastaj Meghan dhe Harry u dukën shumë të qeshur në ceremoninë e kurorëzimit të tyre. Lexuesit e buzëve kanë ngritur dyshimet se dy bashkëshortët i kanë përshpëritur njëri- tjetrit fjalën “fëmijë” në altar.

 

Pastaj muaji i mjaltit që u shty. Ky detaj veçse i thelloi dyshimet e ngritura.

Të jetë Meghan vërtetë shtatzënë?