“DO TËRBOHENI”/ Morena shfaqet duke bërë “DUSH”, tregon të PASMET dhe…(FOTO) – AlpeGossip
“DO TËRBOHENI”/ Morena shfaqet duke bërë “DUSH”, tregon të PASMET dhe…(FOTO)

“DO TËRBOHENI”/ Morena shfaqet duke bërë “DUSH”, tregon të PASMET dhe…(FOTO)

Morena Taraku është një ndër vajzat që përflitet më shpesh në showbizin shqiptar. E komentuar për jetën që bën, lookun, format fantastike etj, ajo numëron pafund ndjekës në llogarinë e saj në ‘Instagram’.

Morena qëndron në kontakt me fansat në çdo moment të ditës, duke publikuar foto e video të ndryshme të rutinës së saj.

Së fundmi ka postuar një video shumë sensuale duke na treguar linjat e saj por jo vetem ajo shfaqet duke bërë dush e veshur me bikini./AlpeNews.al

 

When it’s raining outside 😂

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on