XHENSILA SHTATËZANË/ Si komentohet ajo nga gazetarët..... (VIDEO) - AlpeGossip
XHENSILA SHTATËZANË/ Si komentohet ajo nga gazetarët….. (VIDEO)

XHENSILA SHTATËZANË/ Si komentohet ajo nga gazetarët….. (VIDEO)

Xhensila dhe Bes Kallaku sot e pranuan më në fund se janë në pritje të një fëmije.
Me një kartolinë famijare, sot këngëtarja ka treguar për të gjithë fansat se familjes së tyre po i shtohet dhe një engjëll.

Mirëpo, vetëm mbrëmë gazetarët e kanë komentuar lajmin e saj për shtatëzani në ElitëShow në T7.

Për të mësuar çfarë thanë gazetarët, ndiqeni videon më poshtë.