PO NDODH/ Ndiqni LIVE performancën e Era Istrefit në FINALEN e Botërorit (VIDEO) – AlpeGossip
PO NDODH/ Ndiqni LIVE performancën e Era Istrefit në FINALEN e Botërorit (VIDEO)

PO NDODH/ Ndiqni LIVE performancën e Era Istrefit në FINALEN e Botërorit (VIDEO)

Këngëtarja Era Istrefi bëri krenarë gjithë shqiptarët pas pjesëmarrjes në bashkëpunimin më të rëndësishëm të karrierës së saj muzikore, në këngën “Live it Up”, së bashku me Will Smith dhe Nicky Jam.

Ashtu siç ishte lajmëruar tashmë Era Istrefi sot performon bashkë me këngëtarin Will Smith dhe Nicky Jam, përpara ndeshjes Francë – Kroaci për finalen e Kupës së Botës në Moskë.

Për më tepër ndiqni LIVE performancën e këngëtares shqiptare që na bëri të ndihemi shumë krenarë./AlpeNews.al/

Performanca Live e Era Istrefit.