KUPA E BOTËS/ Era Istrefi PUSHTON faqen në Instagram të “Billboard” (FOTO) – AlpeGossip
KUPA E BOTËS/ Era Istrefi PUSHTON faqen në Instagram të “Billboard” (FOTO)

KUPA E BOTËS/ Era Istrefi PUSHTON faqen në Instagram të “Billboard” (FOTO)

Era Istrefi do të performojë në finale e Kupës së Botë dhe sigurisht të gjithë po e presin me shumë entuziazëm.

Madje dhe Billboard.

Në llogarinë në instagram të Billboard do të kemi mundësinë të ndjekim Erën derisa ajo të ndezë skenën e Kupës së Botës 2018.

“Era Istrefi ka pushtuar story-t tona sot nga Kupa e Botës. Na ndiqni dhe shihni performance e saj”, shkruhet në postimin e Billboard.

Edhe ne mezi po e presim!!