“Ishalla gjen burrë se të ikën energjia negative”/ Fifi i përgjigjet Anna Likës (FOTO) – AlpeGossip
“Ishalla gjen burrë se të ikën energjia negative”/ Fifi i përgjigjet Anna Likës (FOTO)

“Ishalla gjen burrë se të ikën energjia negative”/ Fifi i përgjigjet Anna Likës (FOTO)

Para dy javësh aktorja Anna Lika sulmoi publiksht këngëtaren Fifi duke e quajtur fuçi uthulle, bullicë, që përpiqet të vjedhë vëmendje nga të tjerët. Mirëpo Fifi nuk kishte reaguar akoma deri më sot ndaj saj dhe komenteve ofenduese që aktorja përdori për të.

Sot e ftuar në “Pop Culture” këngëtarja vendosi t’i japë një përgjigje publikisht Annës duke u shprehur: “Annes thjesht i uroj suksese në jetë dhe uroj që energjia negative t’i zbutet. Edhe më duket se ajo në të gjitha intervistat ka thënë se kërkon burrë. Ishalla e gjen o motër se ashiqare të hiqet energjia negative. Edhe qetësohu se jeta është e bukur, nuk duhet marrë aq seriozisht”.