Do të befasoheni, nuk do ta njihni! Ju kujtohet Conchita që fitoi EUROVISION-in? Shihni si duket sot (FOTO) – AlpeGossip
Do të befasoheni, nuk do ta njihni! Ju kujtohet Conchita që fitoi EUROVISION-in? Shihni si duket sot (FOTO)

Do të befasoheni, nuk do ta njihni! Ju kujtohet Conchita që fitoi EUROVISION-in? Shihni si duket sot (FOTO)

Çfarë ndryshimi!

Conchita Wurst, “drag queen”-i i famshëm që fitoi Eurovisionin në 2014-n ka bërë para pak javësh një deklaratë shokuese ku i tregoi gjithë botës se është pozitive në HIV. “Drag Queen” i famshëm,

ka vendosur të ndryshojë në mënyrë drastike pamjen, duke nxjerrë disa foto në Instagram. ‘Këngëtarja’ austriake ka prerë flokët e gjatë dhe është bërë bjonde (përfshirë edhe mjekrën). Ashtu siç tregon ajo vetë në rrjetet sociale, do të marrë pjesë në ‘Life Ball’ të Vienës, një nga evenimentet e bamirësisë që mbështesin luftën kundër Sidës, ndër më të rëndësishmit në botë.