ARBENITA BËN NDRYSHIMIN DRASTIK NË PAMJE/ Fero nuk ka për ta njohur – AlpeGossip
ARBENITA BËN NDRYSHIMIN DRASTIK NË PAMJE/ Fero nuk ka për ta njohur

ARBENITA BËN NDRYSHIMIN DRASTIK NË PAMJE/ Fero nuk ka për ta njohur

Arbenita Ismajli është kthyer në një ndër modelet më të komentuara të momentit dhe ndër më të ndjekurat në Instagram, që prej bërjes publike të lidhjes së saj me reperin Fero.
Shumë aktive në rrjete sociale, ajo ka ndarë së fundmi në Instastory një foto me një look tërësisht ndryshe dhe me siguri as partneri i saj nuk e ka njohur.

Arbenita shfaqet me flokë të bardhë të shkurtër deri mbi supe dhe duhet tërësisht njeri tjetër me këtë pamje.