PËRFLITEN PËR ROMANCË DASHURIE/ Vajza e deputetit Niko Peleshi konfirmon lidhjen me Romeo Veshajn (FOTO) – AlpeGossip
PËRFLITEN PËR ROMANCË DASHURIE/ Vajza e deputetit Niko Peleshi konfirmon lidhjen me Romeo Veshajn (FOTO)

PËRFLITEN PËR ROMANCË DASHURIE/ Vajza e deputetit Niko Peleshi konfirmon lidhjen me Romeo Veshajn (FOTO)

Prej ditësh përflitet për një romancë mes, Aleksia Peleshi, vajzës së ministrit të Mbrojtjes, Niko Peleshit dhe aktorit të humorit, Romeo Veshaj.

Thashethemet lindën pasi dyshja postoi fotografi nga i njëjti vend në Vlorë. Ndërsa së fundmi, Alesia ka publikuar foto me Romeon, duke mos e fshehur më lidhjen e tyre.

Aleksia gjithashtu ndau me ndjekësit e saj në në rrjete sociale një foto në makinë, ku vihej re Romeon duke drejtuar mjetin.

 

 

Kujtojmë se aktori dhe këngëtarja e njohur Jonida Maliqi i kanë dhënë fund lidhjes së tyre që në nëntor, teksa në shumë pak kohë u zbulua dhe lidhja e re e Romeos.

  • foto galeri