Sa të ëmbla! Kushërirat North West dhe Penelope shfaqen nën shoqërinë e Kourtney Kardashian (FOTO) – AlpeGossip
Sa të ëmbla! Kushërirat North West dhe Penelope shfaqen nën shoqërinë e Kourtney Kardashian (FOTO)

Sa të ëmbla! Kushërirat North West dhe Penelope shfaqen nën shoqërinë e Kourtney Kardashian (FOTO)

Nuk do kishte kuptim të ndodhte ndryshe pasi kushurirat North West dhe Penelope shkëlqejnë së bashku kudo ku shfaqen në publik.

Të mërkurën, Penelope 5 vjeçare dhe North West 4 vjeçare janë fotografuar së bashku në Los Angelos duke dalë nga klasa e leksioneve artistike.

Vogëlushet kanë qenë të shoqëruara nga Kourtney Kardashian e cila është e ëma e Penelope dhe një tri Kardashian si në rastin konkret është vërtet i admirueshëm.

Kourtney dhe ish-bashkëshorti i saj Scott Disick janë prindër të tre fëmijëve të cilët quhen Penelope, Mason dhe Reign.

North West është vajza e Kim Kardashian dhe Kanye West dhe ka vëlla vogëlushin Saint dhe motër Chicagon të lindur në datën 15 janar.