PAS FITORES SË FLOR MUMAJESIT/ Reagon për herë të parë Fifi: Unë dje isha… (FOTO) – AlpeGossip
PAS FITORES SË FLOR MUMAJESIT/ Reagon për herë të parë Fifi: Unë dje isha… (FOTO)

PAS FITORES SË FLOR MUMAJESIT/ Reagon për herë të parë Fifi: Unë dje isha… (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme ishte nata finale e “Kënga Magjike 2018” në të cilën triumfoi këngëtari shumë i dashur për publikun Flor Mumajesi.

Ende pa filluar nata finale sigurisht që nga të gjithë ndjekësit e saj po hamendësohej se cili do të ishte fituesi e ndër pretendentët kryesorë ishin Fifi dhe Mc Kresha, Ronela Hajati dhe Flor Mumajesi.

Pas fitores së tij ka reaguar së fundmi Fifi përmes disa fotosh në Instagram. Megjithëse e tregoi me mimikën e fytyrës së saj pakënaqësinë e saj ndaj fitores së tij ajo përsëri e ka përgëzuar për këngën konkurentin e saj: