“PERËNDESHA BEYONCE”/ Këngëtarja shkëlqen në shfaqjen në Santa Clara (FOTO) – AlpeGossip
“PERËNDESHA BEYONCE”/ Këngëtarja shkëlqen në shfaqjen në Santa Clara (FOTO)

“PERËNDESHA BEYONCE”/ Këngëtarja shkëlqen në shfaqjen në Santa Clara (FOTO)

Turneu muzikor i çiftit të famshëm Beyonce dhe Jay Z ka qenë plot me kostume dhe fustane vezulluese që të gjithë kanë patur mundësinë t’i shohin në platformat sociale.

Këngëtarja 37-vjeçare vazhdon të shkëlqejë dhe këtë herë dhe të gjithë janë mahnitur nga veshja e saj në shfaqjen në Santa Clara.

Beyonce dukej si perëndeshë me ‘jumpsuit’-in e argjendë ndërkohë që fotot e kësaj shfaqjeje janë komentuar pa fund edhe në Twitter.