Duke kërcyer para pasqyrës Xhesika Berberit i ndodh e papritura! Shikoni çfarë i bie nga… (VIDEO) – AlpeGossip
Duke kërcyer para pasqyrës Xhesika Berberit i ndodh e papritura! Shikoni çfarë i bie nga… (VIDEO)

Duke kërcyer para pasqyrës Xhesika Berberit i ndodh e papritura! Shikoni çfarë i bie nga… (VIDEO)

Ndodh që në një moment të caktuar të jesh para pasqyrës duke shijuar muzikën e preferuar në sfond, të bësh disa lëvizje nga ato që na pëlqejnë më shumë dhe sikur të mos mjaftonte e gjitha kjo, ndodh që ketë edhe të papritura.

Xhesika Berberi na e ka treguar me një video të postuar në Instastory, ku sëbashku me miken e saj shfaqet duke kërcyer para pasqyrës dhe gjithçka në pamje të parë duket e qetë, por prisni se ka akoma.

Në një moment gjatë kërcimit Xhesikës i ka rënë telefoni nga dora, skenë kjo që ka shkaktuar shumë të qeshura mes vajzave.

Me siguri ju ka ndodhur edhe juve kjo skenë.