Më në fund! Ish Sofia e Çanit na prezantoi për herë të parë të bijën (VIDEO) – AlpeGossip
Më në fund! Ish Sofia e Çanit na prezantoi për herë të parë të bijën (VIDEO)

Më në fund! Ish Sofia e Çanit na prezantoi për herë të parë të bijën (VIDEO)

Para 1 muaji modelja e njohur shqiptare Andonia Dobi u bë nënë për herë të parë.Pas lindjes së vajzës ajo ka postuar disa herë foto me vogëlushen, por pa e treguar fytyrën e as emrin e të voglës.

Menjëherë pas lindjes duket se modelja ka nisur pushimet bashkë me vogëlushen në Itali e gjatë kësaj kohe nuk ka rezistuar pa postuar momente me të bijën dhe sot për herë të parë Andonia ka ndarë me ndjekësit e saj një video ku duket fytyra e vajzës.

 

Edhe pse me shumë filtra dhe teksa fle në krahët e Andonias, vogëlushja duket se ka një portet të ëmbël dhe ëngjëllor.