“Hajde, po të pres”/ Po shëtiste nga liqeni, vajza s’u beson syve kur i riu i nxjerr organin gjenital – AlpeGossip
“Hajde, po të pres”/ Po shëtiste nga liqeni, vajza s’u beson syve kur i riu i nxjerr organin gjenital

“Hajde, po të pres”/ Po shëtiste nga liqeni, vajza s’u beson syve kur i riu i nxjerr organin gjenital

Nuk janë të pakta rastet kur shohim në publik persona që pa pikën e etikës ekspozojnë organet e tyre gjenitale.
Një rast i fundit i ka ndodhur një vajze në zonën e Liqenit Artificial në kryeqytet.

Teksa po shëtiste si gjithmonë, ajo përballet me skenën e pazakontë të një djali që i nxjerr organin dhe e fton t’i bashkohet në shkurre.

Vajza nxjerr menjëherë celularin dhe e paralajmëron se do ta publikojë videon e tij.

Menjëherë pas kësaj, ai i kthen shpinën dhe “zhduket” nga sipërfaqja ku ishte pak minuta më parë.

Bëni kujdes, pasi siç duket maniakët seksualë do vazhdojnë të na surprizojnë ditë pas dite.

Video: