SHERRI PAS MBARIMIT TË EMISIONIT/ Produksioni i “Përputhen” merr vendimin, përjashton Erin dhe Dorin – AlpeGossip
SHERRI PAS MBARIMIT TË EMISIONIT/ Produksioni i “Përputhen” merr vendimin, përjashton Erin dhe Dorin

SHERRI PAS MBARIMIT TË EMISIONIT/ Produksioni i “Përputhen” merr vendimin, përjashton Erin dhe Dorin

Mbremjen e sotme u transmetuan disa xhirime te patransmetuar pas sherrit te Erit dhe Dorit. Sherri nisi ne studio per nje fjale goje dhe ka agravuar pas mbarimit te emisionit.

Eri dhe Dori jane konfortuar dhe jane goditur me grushta me njeri tjetrin.

Pas kesaj Eri u pezullua nga programi, ndersa Dori nuk u pezullua duke qene se kishte vetem disa minuta qe ishte bere pjese e programit.
Eri sipas tyre e ka treguar karakterin e tij ku qe ne fillim ka patur perplasje me Fatjonin dhe ka qene Arjani ai qe eshte lutur qe teos largohen.
Por sot produksioni ka vendosur qe Eri te mos jete me pjese e Perputhen! Eri eshte i perjashtuar dhe njekohesisht edhe Dori eshte perjashtuar.