BESA FESTOI DITËLINDJEN/ Elvana Gjata i përgatit surprizën e papritur (FOTO) - AlpeGossip
BESA FESTOI DITËLINDJEN/  Elvana Gjata i përgatit surprizën e papritur (FOTO)

BESA FESTOI DITËLINDJEN/ Elvana Gjata i përgatit surprizën e papritur (FOTO)

Disa ditë më parë, këngëtarja Besa Kokëdhima festoi ditëlindjen. Ajo mori një sërë urimesh nga miqtë dhe familjarët e saj, ndërkohë së fundmi mikesha e saj e ngushtë, këngëtarja Elvana Gjata e ka surprizuar Besën në mënyrën më të ëmbël.

Këngëtarja ka publikuar në Instastory një video ku shihet me një buqetë të madhe me trëndafila të bardhë, lule rozë dhe një kartolinë të veçantë.

Siç tregoi ajo kjo ishte një dhuratë nga Elvana e cila gjithashtu i kishte shkruar një urim të ëmbël: “Të dua shumë dritë. Gëzofsh përjetë”. Këngëtarja e surprizuar nuk ka ngurruar të tregoj lumturin e saj dhe e ka falenderuar Elvanën publikisht.