Jonida Maliqi dhe Majlinda Bregu “PADASHJE” bëjnë XING me çantat e tyre (FOTO) – AlpeGossip
Jonida Maliqi dhe Majlinda Bregu “PADASHJE” bëjnë XING me çantat e tyre (FOTO)

Jonida Maliqi dhe Majlinda Bregu “PADASHJE” bëjnë XING me çantat e tyre (FOTO)

Çantat janë një aksesor shumë i rëndësishëm për të plotësuar veshjen tonë. Gjithçka që ne mbajmë në duar merret në konsideratë. Mirëpo kombinimi natyral i një çante sikurse ato që mbanit në shkollën e mesme me veshjen tuaj aktuale është një ndër zgjedhjet më trendi dhe të rehatshme të momentit.

Për të qenë sa më komode në këto ditë të nxehta vere, dy femra në  showbizin shqiptar kanë bërë XING me çantën e shpinës.

Jonida Maliqi dhe Majlinda Bregu kanë zgjedhur të njëjtën çantë për ta mbajtur në shpinë dhe të dyja e kanë publikuar në rrjete sociale.

Jonida Maliqi

Majlinda Bregu

/Përgatiti AlpeNews.al/